O nas

Zajmujemy się kompleksową organizacją opieki osób starszych, dzieci, niemowląt oraz kobiet w ciąży i połogu.

Opieka-domowa.com powstała z myślą o naszych podopiecznych, o ludziach , którzy zmagają się z pewnymi problemami w życiu codziennym. Pozycję lidera w branży budowaliśmy przez klika lat , działając głównie na terenie Warszawy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dziś jesteśmy w stanie zapewnić Państwu opiekę wyszkolonego, sprawdzonego personelu po najniższych cenach. Docieramy we wszystkie zakątki Warszawy i okolic , a dzięki przemyślanej strategii regionalnej jesteśmy w stanie skrócić czas oczekiwania na wizytę oraz uzyskać niskie ceny usług . Mając na uwadze stały rozwoju naszej firmy, wkrótce planujemy rozszerzyć działalność także na inne miasta.

Proponujemy opiekę przeszkolonego i wykwalifikowanego zespołu w zakresie: opiekun/opiekunka, rehabilitacja dorosłych, dzieci i niemowląt, opieka pielęgniarska, opieka położnej, opieka psychoterapeuty. Dodatkowo oprócz usług medycznych zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty masaży kosmetycznych i leczniczych oraz kosmetyki twarzy, które wykonujemy u Państwa w domu.

Dlaczego my?

Stawiamy na wysokiej klasy, sprawdzony personel. Firma to ludzie i to oni stanowią o naszej wartości. W myśl tej zasady zatrudniamy fizjoterapeutów tylko z wysokimi kwalifikacjach po Uniwersytetach Medycznych, z wieloletnim stażem zawodowym. Nasze opiekunki/opiekunowie to z kolei osoby sprawdzone w wielu sytuacjach i współpracujące z nami często przez kilka lat. Dodatkowo cenimy rozwój naszych pracowników i mogą oni korzystać z szerokiego zaplecza szkoleniowego. Zależy nam na długofalowej współpracy z zadowolonymi klientami, którzy polecają nasze usługi dalej.

Szybki kontakt
Rehabilitacja z NFZ - 40% rabatu (w pakiecie)

Pakiety 10 rehabilitacji - rabat 25% + prezent !

Rehabilitacja dorosłych - pierwsza wizyta tylko 50,00 PLN !